Slavija protest beograd.jpg

На позив студената у блокади, у 18 часова у Београди на београдском тргу Славија почео је велики протестни скуп против актеулне власти у Србији.

Грађани су се претходно окупљали на четири локације у Београду, одакле су организовано кренуле колоне ка Славији.

Централни градски трг је испуњен, док је саобраћај у ширем центру града био отежан током трајања окупљања.