Porodiliste.jpeg

Српска богатија за 28 беба: Бањалука предњачи, радосне вијести и из Требиња и Невесиња

У породилиштима широм Републике Српске у протекла 24 часа забиљежен је прави „беби-бум“ – на свијет је дошло укупно 28 нових становника. Најрадосније вијести стижу из највећег града Српске, Бањалуке, гдје је рођено 13 беба.

Веома лијепе вијести долазе и из Херцеговине. У Невесињу су рођене три бебе, док је требињско породилиште богатије за два нова члана. Исти број беба као у Требињу рођен је и у Приједору, док су у Бијељини на свијет дошле четири бебе. У Добоју су забиљежена три рођења, а у Градишци је рођена једна беба.

Ови подаци доносе велику радост и наду, потврђујући да су породилишта мјеста најљепших почетака у нашој Републици.