
Važno obavještenje za vozače: Zatvorena dionica od Željezničkog mosta do Gorice
Od danas je na snazi potpuna obustava saobraćaja na dionici puta od Željezničkog mosta do semafora u naselju Gorica. Razlog zatvaranja je početak radova na izgradnji i rekonstrukciji ove saobraćajnice.
Kako je najavljeno, ovaj režim saobraćaja ostaće na snazi sve do konačnog završetka planiranih radova.
Savjeti za vozače i alternativni pravci
S obzirom na to da je riječ o jednoj od frekventnijih lokacija u gradu, iz nadležnih službi apeluju na strpljenje i odgovornost u saobraćaju:
• Koristite alternative: Vozačima se savjetuje da svoje kretanje prilagode novonastaloj situaciji i koriste druge dostupne putne pravce kroz grad.
• Oprez i signalizacija: Neophodno je strogo poštovanje privremene saobraćajne signalizacije i uputstava koja su postavljena na prilazima ovoj zoni.
• Planirajte vrijeme: Zbog preusmjeravanja vozila, moguće su veće gužve na ostalim saobraćajnicama, pa se preporučuje raniji polazak na odredište.
Izvođači radova se nadaju da će vremenske prilike dozvoliti da se izgradnja odvija predviđenom dinamikom kako bi se saobraćaj što prije normalizovao.
Šta Vi mislite o ovome?