
САРАЈЕВО – Трговачки ланац „Бинго“ остварио је у прошлој години добит од 128,6 милиона КМ, уз укупан приход већи од 2,3 милијарде КМ.
Иако је добит мања у односу на 2024. годину, када је износила 146,6 милиона КМ, компанија је забиљежила раст прихода од око 120 милиона КМ.
Према доступним подацима, „Бинго“ је у 2025. години смањио број запослених, па је на крају године имао 8.370 радника, што је за 43 мање него годину раније.
Упркос паду добити, резултати показују стабилно пословање и снажну позицију компаније на тржишту БиХ.
Шта Ви мислите о овоме?