Skola srebrenica.jpeg

Maloljetnik u Srebrenici napravio spisak vršnjaka koje navodno planira da ubije, slučaj prijavljen policiji.

SREBRENICA – Učenik osmog razreda „Prve osnovne škole“ u Srebrenici napravio je spisak drugara iz razreda koje je navodno planirao da ubije, a slučaj je prijavljen policiji, saznaje portal „Provjereno“.

Informaciju je potvrdila direktor škole Snežana Jandrić, koja je navela da su o svemu obaviještene nadležne institucije i da će danas biti održan roditeljski sastanak. „Više detalja ne mogu sada da dam, jer je slučaj osjetljiv i u pitanju su maloljetna djeca. O svemu ćemo razgovarati sa roditeljima, a obaviještena je i policija“, rekla je Jandrićeva.

Iz Policijske uprave Zvornik potvrdili su da su upoznati sa slučajem i da postupaju po prijavi, ali zbog uzrasta maloljetnika nisu mogli saopštiti više informacija.