
Малољетник у Сребреници направио списак вршњака које наводно планира да убије, случај пријављен полицији.
СРЕБРЕНИЦА – Ученик осмог разреда „Прве основне школе“ у Сребреници направио је списак другара из разреда које је наводно планирао да убије, а случај је пријављен полицији, сазнаје портал „Провјерено“.
Информацију је потврдила директор школе Снежана Јандрић, која је навела да су о свему обавијештене надлежне институције и да ће данас бити одржан родитељски састанак. „Више детаља не могу сада да дам, јер је случај осјетљив и у питању су малољетна дјеца. О свему ћемо разговарати са родитељима, а обавијештена је и полиција“, рекла је Јандрићева.
Из Полицијске управе Зворник потврдили су да су упознати са случајем и да поступају по пријави, али због узраста малољетника нису могли саопштити више информација.
Шта Ви мислите о овоме?