Изабери писмо: ћирилица / latinica

„Младост опен куп 2026“ у Подгорици: Пет медаља за џудисте „Херцеговине“

1000046259.jpg

На 27. Међународном турниру “Младост опен куп 2026” у Подгорици, чланови Џудо клуба “Херцеговина” освојили су пет медаља – двије златне и три бронзане.

Златним медаљама окитили су се Дамјан Танасијевић, у категорији млађих пионира до 50 кг и Антон Тешановић, у категорији млађих кадета до 81 кг

Бронзане медаље освојили су млађи кадети Огњен Јанковић (до 46 кг), Милица Корол (+70 кг) и Вељко Чучковић (+90).

“И остали наши такмичари показали су одличне борбе, велику борбеност и напредак. Овог пута је недостајало мало спортске среће, али уз још више рада, труда и искуства, медаље ће сигурно доћи већ на наредним такмичењима. Поносни смо на комплетан тим који је достојно представљао клуб и наш град”, наводе из управе клуба.

Борбу за нове успјехе џудисти “Херцеговине” настављају 28. фебруара, на такмичењу “Мимоза Опен” у Херцег Новом.

 

Тагови:

Шта Ви мислите о овоме?

Напомена: Коментари одражавају ставове њихових аутора, а не и ставове интернет портала trebinjelive.info. Молимо кориснике да се суздрже од вријеђања, псовања и вулгарног изражавања. Портал trebinjelive.info задржава право да обрише коментар без најаве и објашњења.




Ево због чега је TrebinjeLive најчитанији и најутицајнији портал у граду!
60.000+
дневних
посјета
1.800.000+
мјесечних
читања
4.500.000+
мјесечних
прегледа страница
31.000+
фејсбук
свиђања