
БАЊАЛУКА – Радница Универзитетског клиничког центра Републике Српске која је данас, 12. фебруара, пала са зграде ове здравствене установе у Бањалуци, преминула је усљед вишеструких тешких повреда задобијених приликом пада.
Према званичним информацијама, пад се догодио у 09.45 часова, након чега је медицинско особље одмах приступило реанимацији и збрињавању повријеђене.
Упркос напорима љекара да јој спасу живот, смрт је констатована у 11.30 часова.
Из УКЦ Републике Српске саопштено је да се пад догодио из за сада неутврђених околности, те да су у складу са процедуром обавијештени Министарство унутрашњих послова Републике Српске и служба обезбјеђења.
Из Полицијске управе Бањалука потврђено је да је око 10 часова радник обезбјеђења пријавио да је жена пала са зграде УКЦ-а.
У току је увиђај, а полицијски службеници под надзором дежурног тужиоца Окружног јавног тужилаштва Бањалука предузимају све неопходне мјере и радње ради утврђивања свих чињеница и околности овог догађаја.
Шта Ви мислите о овоме?