
„Нису ово били обични избори, већ плебисцит. Плебисцит у којем се водила борба против непријатеља као што је онај несрећник Шмит. Ово је била одбрана, не само институција, већ и Устава који нам гарантује пуну уставну самосталност“, изјавио је новоизабрани предсједник Републике Српске Синиша Каран.
Шта Ви мислите о овоме?