
Savo Minić, predsjednik Vlade Republike Srpske, poručio je da neće dozvolili mljekarima da traktorima dođu pred zgradu Vlade Republike Srpske.
"Majstori, nećete doći pred Vladu Republike Srpske. Ja sam otvoren za razgovor, sa svima cu pričati, ali nisam dobio zvaničan zahtjev za sastanak. A to što oni poručuju da će doći, e pa nećete. Tako se ne rješava problem", poručio je, između ostalog Minić.
Kazao je da mu nije poznato da su neki od mljekara pozvani na informativni razgovor od strane MUP Srpske.
"To zaista ne znam, nemam tu informaciju. Pričao sam sa ministrom MUP Željkom Budimirom i rekao mu da ne dozvoli dolazak traktora kod zgrade Vlade", naveo je Minić.
Istakao je da se "zna ko gura pojedinim mljekare i aktuelnu priču".
Na pitanje ko, rekao je: "Znate ko su ljudi u rukovodstvu mljekara. Imate tamo i gospodina Usorca koji kaže javno da ja lažem. Šta je on, ko je on. Onog momenta kad budemo trebali razgovarati mi ćemo razgovarati".
Šta Vi mislite o ovome?