
Саво Минић, предсједник Владе Републике Српске, поручио је да неће дозволили мљекарима да тракторима дођу пред зграду Владе Републике Српске.
"Мајстори, нећете доћи пред Владу Републике Српске. Ја сам отворен за разговор, са свима цу причати, али нисам добио званичан захтјев за састанак. А то што они поручују да ће доћи, е па нећете. Тако се не рјешава проблем", поручио је, између осталог Минић.
Казао је да му није познато да су неки од мљекара позвани на информативни разговор од стране МУП Српске.
"То заиста не знам, немам ту информацију. Причао сам са министром МУП Жељком Будимиром и рекао му да не дозволи долазак трактора код зграде Владе", навео је Минић.
Истакао је да се "зна ко гура појединим мљекаре и актуелну причу".
На питање ко, рекао је: "Знате ко су људи у руководству мљекара. Имате тамо и господина Усорца који каже јавно да ја лажем. Шта је он, ко је он. Оног момента кад будемо требали разговарати ми ћемо разговарати".
Шта Ви мислите о овоме?