
Badnjaci su večeras tradicionalno naloženi u naselju Tini.
Veliki broj stanovnika ovog naselja okupio se na mjestu kod crkve Svetog Ćirila i Metodija u izgradnji, a zatim su u litiji sa badnjacima prošli kroz naselje.
Nakon nalaganja badnjaka, priređen je vatromet.
Prisutne je prigodnom besjedom pozdravio otac Boris Banduka.
View this post on Instagram





Šta Vi mislite o ovome?