Badnjaci tini 20263.jpg

Badnjaci su večeras tradicionalno naloženi u naselju Tini.

Veliki broj stanovnika ovog naselja okupio se na mjestu kod crkve Svetog Ćirila i Metodija u izgradnji, a zatim su u litiji sa badnjacima prošli kroz naselje.

Nakon nalaganja badnjaka, priređen je vatromet.

Prisutne je prigodnom besjedom pozdravio otac Boris Banduka.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Badnjaci tini 20264.jpg

Badnjaci tini 20262.jpg

Badnjaci tini 20266.jpg

Badnjaci tini 20265.jpg

Badnjaci tini 20261.jpg