Badnjaci tini 20263.jpg

Бадњаци су вечерас традиционално наложени у насељу Тини.

Велики број становника овог насеља окупио се на мјесту код цркве Светог Ћирила и Методија у изградњи, а затим су у литији са бадњацима прошли кроз насеље.

Након налагања бадњака, приређен је ватромет.

Присутне је пригодном бесједом поздравио отац Борис Бандука.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Badnjaci tini 20264.jpg

Badnjaci tini 20262.jpg

Badnjaci tini 20266.jpg

Badnjaci tini 20265.jpg

Badnjaci tini 20261.jpg