
Бадњаци су вечерас традиционално наложени у насељу Тини.
Велики број становника овог насеља окупио се на мјесту код цркве Светог Ћирила и Методија у изградњи, а затим су у литији са бадњацима прошли кроз насеље.
Након налагања бадњака, приређен је ватромет.
Присутне је пригодном бесједом поздравио отац Борис Бандука.
View this post on Instagram





Шта Ви мислите о овоме?