
Тијело мушкарца из БиХ којег су повукли таласи са стијена у Дубровнику док се фотографисао са породицом лоцирано је у мору, потврдио је лучки капетан Мато Кекез за Дубровачки дневник.
Исти медији преносе да тијело још увијек није извучено због изузетно тешких временских услова и јаког невремена на мору.
Према првим информацијама, валови су повукли мушкарца, држављанина Босне и Херцеговине, који се са породицом фотографисао на стијенама на локалитету Буже.
„Тијело је лоцирано око 400 метара испред вале од Пила. Већ смо раније дошли до њега и тада није показивало знакове живота. Покушавамо га извући, али море је изразито немирно“, изјавио је Кекез.
На терен су одмах по дојави упућене све хитне службе – припадници Лучке капетаније, полицијски службеници и припадници ХГСС-а, који настављају активности чим се временски услови дозволе.
Шта Ви мислите о овоме?