IMG-bed236bab33c4ecff72e32e5e2c38978-V.jpg

U okviru nagradne igre „Pišem pismo Djeda Mrazu“, koju su organizovale "Pošte Srpske", Radojka Đuričić iz Gacka napisala je najljepše pismo i nagrađena je mobilnim telefonom.

Drugu nagradu bluetooth zvučnik dobila je Milica Grahovac iz Trebinja, a treću nagradu – pametni sat Sara Popadić iz Bileće.

Prema riječima referenta za prodaju i marketing u Radne jedinice za poštanski saobraćaj Trebinje Milice Banđur, djeca su uvijek kreativna.

"Različite su teme i svake godine djeca nas iznenađuju. Došlo je 515 pisama za Djeda Mraza. Djeca pišu da bude mir, da ne bude gladnih i poželjeli su neke želje kao da su stariji u odnosu na svoje godine", kazala je Banđur.

Učenica petog razreda Osnovne škole "Jovan Jovanović Zmaj" u Trebinju Milica Grahovac je osvojila drugu nagradu

"Pisanje pisma Djedu Mrazu svake godine me čini srećnom i zadovoljnom. Ove godine u pismu sam napisala da mi je drago da mu pišem iako mi se mnogi rugaju što ja još vjerujem u njega", izjavila je Grahovac.

Učenica trećeg razreda Osnovne škole "Petar II Petrović Njegoš" iz Bileće Sara Popadić svake godine piše pismo Djeda Mrazu, a ovogodišnji je dobitnik treće nagrade.

"Ove godine sam izrazila želju da mi Djed Mraz donese neki poklon. Slušala sam roditelje, učiteljicu, bila dobra i svake godine pišem pismo. Srećna sam zbog nagrade", rekla je Popadić.

IMG-82762a12e63077a43b7d170cc16b93ec-V.jpg