IMG-bed236bab33c4ecff72e32e5e2c38978-V.jpg

У оквиру наградне игре „Пишем писмо Дједа Мразу“, коју су организовале "Поште Српске", Радојка Ђуричић из Гацка написала је најљепше писмо и награђена је мобилним телефоном.

Другу награду блуетоотх звучник добила је Милица Граховац из Требиња, а трећу награду – паметни сат Сара Попадић из Билеће.

Према ријечима референта за продају и маркетинг у Радне јединице за поштански саобраћај Требиње Милице Банђур, дјеца су увијек креативна.

"Различите су теме и сваке године дјеца нас изненађују. Дошло је 515 писама за Дједа Мраза. Дјеца пишу да буде мир, да не буде гладних и пожељели су неке жеље као да су старији у односу на своје године", казала је Банђур.

Ученица петог разреда Основне школе "Јован Јовановић Змај" у Требињу Милица Граховац је освојила другу награду

"Писање писма Дједу Мразу сваке године ме чини срећном и задовољном. Ове године у писму сам написала да ми је драго да му пишем иако ми се многи ругају што ја још вјерујем у њега", изјавила је Граховац.

Ученица трећег разреда Основне школе "Петар ИИ Петровић Његош" из Билеће Сара Попадић сваке године пише писмо Дједа Мразу, а овогодишњи је добитник треће награде.

"Ове године сам изразила жељу да ми Дјед Мраз донесе неки поклон. Слушала сам родитеље, учитељицу, била добра и сваке године пишем писмо. Срећна сам због награде", рекла је Попадић.

IMG-82762a12e63077a43b7d170cc16b93ec-V.jpg