Rk leotar.jpg

У 10. колу Премијер лиге у Добоју је РК "Слога" славила над РК "Леотар" 37:26 (21:13). Ово је шеста побједа домаћина, а седми пораз Требињаца.

Домаћин је у петом минуту водио 4:1, а у десетом 8:2. У 20. минуту било је 15:6, а на полувријеме се отишло са 21:13.

Почетком другог полувремена, у 35. минуту, домаћин је имао плус девет 24:15, а дванаест минута касније семафор је показивао плус 11 – 32:21. До краја утакмице домаћин је одржавао ту разлику тако да је крајњи резултат 37:26.

У наредном колу у Требиње долази РК "Слобода" и то ће бити дерби зачеља јер ће играти 13. и 14. екипа на табели.

Дворана Основне школе "Радоје Домановић" Осјечани, 100 гледалаца. Судијски пар. Иво Бошњак и Јосип Марић (оба из Мостара). Делегат: Елвис Марчетић (Добој). Искључења. Слога 1x2, а Леотар 1x2.

РК "Слога": Богдановић, Маљеновић, Јакобовић 1, Ђекић, Париповић, Ђенадија 9, Ђуричић 3, Милисављевић 4, Миличевић 3, Стојановић 5, Саркић 1, Чекић 5, Зекић 3, Престаш 3, Босић, Бајовић. Тренер: Дејан Василић.

РК "Лееотар": Миладиновић 1, Вулетић, Нинковић 3, Милојевић 6, Каламанда 4, Ђурашковић 1, Анђушић, В. Ковач 6, Д. Ковач 3, Уљаревић 1, Вокши 1, Чичковић, Парежанин, Зајдел, Мићевић. Тренер: Велибор Жарковић.