
Načelnik Odjeljenja za komunalno-inspekcijske poslove Spasoje Radović najavio je brojne investicije u postojeću i novu sportsku infrastrukturu.
Radović je rekao da je u pripremi javna nabavka koja će obuhvatiti ulaganja u stadion u Policama, stadion "Aleksandar Masleša", stadion u bivšoj kasarni, Sportsku dvoranu "Miloš Mrdić"...
On je naveo da će na stadionu u Policama biti urađen novi led semafor i agregat za reflektore, dok će na terenu u kasarni biti izgrađene svlačionice, klupe i rasvjeta.
U dvorani u Bregovima biće postavljeni novi koševi, stolice na tribinama i klupama, dok će stadion "Aleksandar Masleša" dobiti novu podlogu i nedostajuće stolice.
Planirana je izgradnja terena za boćanje i teretana na otvorenom.
Šta Vi mislite o ovome?