
Начелник Одјељења за комунално-инспекцијске послове Спасоје Радовић најавио је бројне инвестиције у постојећу и нову спортску инфраструктуру.
Радовић је рекао да је у припреми јавна набавка која ће обухватити улагања у стадион у Полицама, стадион "Александар Маслеша", стадион у бившој касарни, Спортску дворану "Милош Мрдић"...
Он је навео да ће на стадиону у Полицама бити урађен нови лед семафор и агрегат за рефлекторе, док ће на терену у касарни бити изграђене свлачионице, клупе и расвјета.
У дворани у Бреговима биће постављени нови кошеви, столице на трибинама и клупама, док ће стадион "Александар Маслеша" добити нову подлогу и недостајуће столице.
Планирана је изградња терена за боћање и теретана на отвореном.
Шта Ви мислите о овоме?