
Počasni predsjednik PDP-a Mladen Ivanić govorio je o aktuelnoj političkoj situaciji i osnivanju novog pokreta čiji je inicijator Draško Stanivuković.
U razgovoru za Mrežu koja se emituje na Federalnoj televiziji govorio je o budućnosti PDP-a, ali i o tome šta misli o Drašku Stanivukoviću.
Ivanić kaže da podržava objedinjavanje, ali ne i gašenje PDP-a.
"Ako je cilj stvaranje šire koalicije - podržavam. Ali ako znači gašenje PDP-a - bit ću protiv", naglasio je.
O mlađim političarima, Ivanić kaže da mladost nije problem ako postoji orijentacija i dobar ideološki pravac.
Za Draška Stanivukovića smatra da ima energiju i potencijal, ali i sklonost da se zaleti i stvori konfuziju.
Šta Vi mislite o ovome?