
Почасни предсjедник ПДП-а Младен Иванић говорио је о актуелној политичкој ситуацији и оснивању новог покрета чији је иницијатор Драшко Станивуковић.
У разговору за Мрежу која се емитује на Федералној телевизији говорио је о будућности ПДП-а, али и о томе шта мисли о Драшку Станивуковићу.
Иванић каже да подржава обједињавање, али не и гашење ПДП-а.
"Ако је циљ стварање шире коалиције - подржавам. Али ако значи гашење ПДП-а - бит ћу против", нагласио је.
О млађим политичарима, Иванић каже да младост није проблем ако постоји оријентација и добар идеолошки правац.
За Драшка Станивуковића сматра да има енергију и потенцијал, али и склоност да се залети и створи конфузију.
Шта Ви мислите о овоме?