Put police.jpg

U ulici Vojvode Sinđelića izvođači su prokopali asfalt, stavili cijevi, zatrpali i otišli.

Pala je kiša, sve je propalo, a rupa duboka od 20 do 30 cm.

"Druga gradska zona. I tako stoji mjesec dana", poručuju stanovnici ove ulice.

Pitaju se šta rade nadležni i zbog čega ne sankcionišu ovakav nemar i bezobrazluk.

"Mjesec dana raskopana ulica i niko ništa. Bahatost na djelu, a neko ih u Gradu štiti. Nema drugog objašnjena za ovakvo ponašanje, jer rade šta hoće. Ne bude li se ovo riješilo u narednoj sedmici, eto nas pred Gradsku upravu pa da vidimo dokle više ovog bezobrazluka", poručuju iz ove ulice.