Put police.jpg

У улици Војводе Синђелића извођачи су прокопали асфалт, ставили цијеви, затрпали и отишли.

Пала је киша, све је пропало, а рупа дубока од 20 до 30 цм.

"Друга градска зона. И тако стоји мјесец дана", поручују становници ове улице.

Питају се шта раде надлежни и због чега не санкционишу овакав немар и безобразлук.

"Мјесец дана раскопана улица и нико ништа. Бахатост на дјелу, а неко их у Граду штити. Нема другог објашњена за овакво понашање, јер раде шта хоће. Не буде ли се ово ријешило у наредној седмици, ето нас пред Градску управу па да видимо докле више овог безобразлука", поручују из ове улице.