
Одбојкашице Србије очекивано су савладале Камерун са 3:0 на Свјетском првенству у Тајланду, но то није главна вијест.
Наиме, најбоља играчица свијета Тијана Бошковић се повриједила и уз сузе и болну гримасу напустила терен, што нимало нису охрабрујуће вијести.
Тијана Бошковић је доскочила на ногу Хене Куртагић, па је због повреде зглоба десне ноге најбоља одбојкашица свијета морала ван игре.
Тако Србија наставак шампионата дочекује са великом зебњом и бригом. Очекују се прве информације о степену повреде најбоље српске одбојкашице.
Иначе, Србија је по сетовима славила 25:16, 25:16, 25:12, али је послије тријумфа остао горак укус у устима. У сриједу Србија игра против Јапана.

Шта Ви мислите о овоме?