У 10. колу Прве лиге Републике Српске ЖФК "Леотар" је у Полицама побиједио ЖФК "Слога" из Добоја 2:0 (0:0). Након ове побједе Требињке заузимају прво мјесто са гол разликом од 81:2.

Утакмица је одиграна у високом ритму и екипа Слоге је сигурно по квалитети друга екипа у лиги. У првих 45. минута није било голова, а оба гола постигла је Уна Ранкић из пенала.

Први гол је постигла у 70. минуту, а други у 86.

минуту Након утакмице трене Јелена Миловић је истакла да су се њене играчице навикле на високе резултате и онда резултат од два гола изгледа мало.

Тако се и ми понашамо јер умјесто да се радујемо побједи нама је мало. Задовољна сам побједом јер побједа је побједа. Нисмо играле игру како знамо, али на крају је добро било", рекла је Миловићева.

Требињке сутра у 15.00 часова у Полицама играју нову првенствену утакмицу против ЖФК "Приједор".

Стадион у Полицама, 50 гледалаца. Главни судија: Дејан Поповић (Требиње). Помоћне судије: Мијат Сувајац и Матија Бутулија (оба Требиње): Делегат: Далибор Ступић (Требиње).

ЖФК "Леотар": Калач, Павловић (од 72. минута Беатовић), Кривокапић (од 89. минута Тодоровић), Јурић, Радовановић, Ранкић, Попадић, Стевић, Благојевић, Панић.

ЖФК "Слога": Т. Пенава (од 64. минута Лукић), З. Пенава, Гостимировић (од 75. минута Бановић), Бакула, Лепановић (од 89. минута Панчић), Микић, Кусур, Џанко, Г. Пенава, Омердић, Јуришић (од 64. минута Марковић).