У 14. колу Прве лиге Републике Српске у Брчком је ЖФК "Локомотива" изгубила од ЖФК "Леотар" резултатом 0:9. Овом побједом екипа Леотар је и даље неприкосновена на првом мјесту са гол разликом 79:2.

Малобројни гледаоци који су се окупили на стадиону могли су да уживају у голеади младих играчица Леотара које су у првих 45 минута постигле четири гола, а у другом полувремену пет.

Прва три гола постигла је најбоља играчица Републике Српске у 2023. години Уна Ранкић и то у 19, 21. и 33. минуту. Четврти гол постигла је у 38. минуту Јана Попадић и са резултатом 4:0 отишло се на одмор.

Теодора Павловић је у 63. минуту постигла четврти гол, а само минут касније Ранкићева је дала шести, а у 73. минуту и седми гол за своју екипу.

Осми гол у 80. минуту је дјело Ане Кривокапић, а свој шести гол на утакмици и коначан резултат од 9:0 постигла је Ранкићева.

Стадион "Локомотива", 50 гледалаца. Главни судија: Гавро Јовцановић (Угљевик). Помоћне судије: Драган Стјепановић (Бањалука) и Данијел Вуксановић (Брчко). Делегат: Биљана Ђурђић (Брчко):

ЖФК "Локомотива": Перановић (од 22. минута Варадиновић), Марчета (од 81. минута Ана Илић), Бродлић, Хусић, Лађевић, Васић, Карановић, Трокић, Крјишник, Вејсели, Рикановић.

ЖФК "Леотар": Калач, Павловић, Беатовић, Кривокапић, Радовановић, Ранкић, Ј. Попадић (од 67. минута Ивеља), Стокановић, Андреа Алексић (од 46. минута Матеа Алексић), Тодоровић, Панић.