У 15. колу Прве лиге Републике Српске ЖФК "Леотар" је резултатом 15:0 (10:0) побиједио ЖФК "Младост" из Рогатице. Иако су играле без неколико играчица, домаћа екипа је приказала лепршав и квалитетан меч  са великим бројем голова.

Голеаду је отворила капитен Стевић у шестом минуту, а само минут касније Радовановић је постигла други гол.

У 12. и 14. минуту Јелена Благојевић је постигла голове да би у 20. минуту Тамара Тодоровић постигла и пети. Благојевић је у 24. минуту постигла свој трећи гол, а у 29. минуту Маријана Панић и седми гол за Леотар.

Јована Благојевић је са два гола у 31. и 32. минуту повисила на 9:0, а посљедњи гол у првих 45. минута постигла је Благојевић.

Са резултатом 10:0 отишло се на полувријеме.

Маријана Панић је у 49. минуту наставила серију голова. У 51. Андреа Алексић, у 75. минуту Ана Јурић и 77. минуту Милица Радовановић наставиле су са голеадом. Посљедњи гол био је аутогол Милице Кокошар у 81. минуту тако да се ова утакмица завршила са резултатом 15:0.

Након овог кола Леотар је на првом мјесту са максималним бројем бодова уз гол разлику 67:2.

Главни судија: Стефан Стевић (Требиње). Помоћне судије: Страхиња Вуковић и Мијат Сувајац (оба Требиње). Делегат: Велибор Бодирога.

ЖФК "Леотар": Јотановић, Беатовић (од 46. минута Павловић), Маслаћ (од 46. минута Ивеља), Филиповић (од 46. минута Андреа Алексић), Јурић, Радовановић, Стокановић, Стевић, Тодоровић (од 46. минута Матеа Алексић), Благојевић (од 46. минута Игњатић), Панић.

ЖФК "Младост": Ујић, Нерић, Кокошар, Окиљ, Рацковић, Ковачевић, Николић, Зорановић, Витомир, Томић, Корањић.