У четвртфиналној утакмици Купа Републике Српске ЖРК "Леотар" је у Спортској дворани "Милош Мрдић" остварио велику побједу над знатно искуснијом екипом ЖРК "Седмерац" из Брчког 21:16 (9:9).

Испоштован је договор из свлачионице и минималан број техничких грешака донио је вриједан резултат и пролазак у полуфинале.

Већим дијелом првог полувремена Леотар је одржавао водство од 3-4 гола предности. Ипак, искусне гошће успјеле су да подигну ниво игре и са неколико везаних погодака довеле су резултат у егал. Резултат је на полувремену био 9:9.

На самом отварању другог полувремена капитен екипе Миа Спаић успјешно је прекинула два напада гостију и из контранапада јебдомаћин дошао до поновног вођства које није испуштао до самог краја утакмице.

Можда и највећи допринос побједи дала је Ивана Спаић са изванредним одбранама поготово са три одбрањена седмерца. На листи стријелаца примат су подијелиле С. Којовић, Шишић и М.Спаић са по шест голова.

ЖРК "Леотар": И. Спаић, С. Којовић 6, Шишић 6, М. Спаић 6, Мусић 1, Вукоје 2, Грубачић, Илић, Зубац, Грубач, Ћурић, Бујаковић. Тренер: Здравко Комненовић