Osmomartovski turnir u rukometu trebinje 20263.jpg

RK „Levalea 2010“ iz Nikšića je pobjednik 18. Međunarodnog turnira „Trebinje 8. mart.

Nikšićanke su su u finalu bile bolje od ŽRK „Zrinjski“ iz Mostara. Treće mjesto pripalo je ŽRK „Nikšić“, četvrto ŽRK „Leotar“, peto ŽRK „Mojkovac“, a šesto ŽRK „Lokomotiva“ iz Mostara.

Pehar za najbolju igračicu turnira dobila je Andrea Dragnić iz RK „Levalea“. Najbolji strijelac je Ivana Bujaković, najbolji golman turnira je Ivana Spaić, a diplomu za najmlađeg igrača dobila je Nevena Žmukić sve članice ŽRK „Leotar“.

Turnir se igrao u Sportskoj dvorani „Miloš Mrdić“.

Organizatori turnira su bili Grad Trebinje i ŽRK „Leotar“.

Osmomartovski turnir u rukometu trebinje 20261.jpg

Osmomartovski turnir u rukometu trebinje 20262.jpg

Osmomartovski turnir u rukometu trebinje 20264.jpg

Osmomartovski turnir u rukometu trebinje 20265.jpg

Osmomartovski turnir u rukometu trebinje 20266.jpg