У 8. колу Мтел прве лиге Републике Српске, ЖРК Леотар савладао је екипу Борје из Теслића резултатом 15: 13.

„Знали смо да нас чека тежак посао и да само снажном одабраном можемо остварити повољан резултат.  Наша ангажована одбрана управо је била рецепт да  до четрнаестог минута стекнемо предност од 5:1 и да полувријеме завршимо са само 3 примљена поготка. На полувремену смо имали 10:3 у нашу корист. Ипак, стигла нас је мала криза и Борја успјева да постигне 5  везаних погодака и приближи се на 11:9 . И када је изгледало да ће гошће направити преокрет на сцени су бриљирали наши голмани Спаић и Kојовић, које су атрактивним одбранама омогућиле да се вратимо у игру и утакмицу завршимо у нашу корист са коначних 15:13“, истакли су из овог клуба.