U 8. kolu Mtel prve lige Republike Srpske, ŽRK Leotar savladao je ekipu Borje iz Teslića rezultatom 15: 13.

„Znali smo da nas čeka težak posao i da samo snažnom odabranom možemo ostvariti povoljan rezultat.  Naša angažovana odbrana upravo je bila recept da  do četrnaestog minuta steknemo prednost od 5:1 i da poluvrijeme završimo sa samo 3 primljena pogotka. Na poluvremenu smo imali 10:3 u našu korist. Ipak, stigla nas je mala kriza i Borja uspjeva da postigne 5  vezanih pogodaka i približi se na 11:9 . I kada je izgledalo da će gošće napraviti preokret na sceni su briljirali naši golmani Spaić i Kojović, koje su atraktivnim odbranama omogućile da se vratimo u igru i utakmicu završimo u našu korist sa konačnih 15:13“, istakli su iz ovog kluba.