У дербију 8. кола Прве лиге за жене, али и једном од дербија цијеле сезоне, ЖФК "Леотар" је приказао одличну игру и у гостима савладао Слогу из Приједора са 6:0 (5:0).

Требињске фудбалерке су наставиле са добром и ефикасном игром и показале да им у овом моменту нема равних у Првој лиги Републике Српске, те да их само чудо може “одвојити” од пласмана у Премијер лигу БиХ.

Већ у 15. минуту на семафору је писало 0:3, а голове су постигле Ана Јурић у 2. минуту, Уна Ранкић у 12. и Јана Попадић у 15. минуту.

До краја полувремена Јелена Благојевић је постигла гол у 32. минуту.

У наставку утакмице, Уна Ранкић је својим трећим голом у 64. минути поставила коначних 6:0.

Леотар је наступио у саставу: Ајша Калач, Марија Михаела Маслаћ, Јована Филиповић (од 82. минута Хелена Ивеља), Ана Јурић (од 82. минута Андреа Алексић), Уна Ранкић (од 64. минута Матеа Алексић), Јана Попадић (од 46. минута Милица Тупањац), Драгана Стокановић, Ања Стевић, Тамара Тодоровић (од 46. минута Исидора Шетка), Јелена Благојевић, Маријана Панић.

Након шест одиграних утакмица, Леотар се налази на челу табеле са максималним учинком и гол разликом 42:1. На другом мјесту је Борац са три бода мање, али и утакмицом више од Леотара.