У 7. колу Прве лиге Републике Српске ЖФК "Леотар" је у Полицама савладао ФК "Љубић" из Прњавора 12:0 (5:0).

Током првих 45 минута гледаоци су видјели пет голова, а голеаду је отворила Маријана Панић у 14. минуту, а пет минута касније Уна Ранкић је довела своју екипу у вођство 2:0. Само два минута касније Марија Михаела Маслаћ даје трећи, а у 31. минуту Ранкићева даје четврти (а свој други) гол на утакмици.

Јована Филиповић је, иако је била повријеђена, у 45. минуту дала пети гол и са резултатом 5:0 отишло се на полувријеме.

Од 46. минута на сцени је Јелена Благојевић која даје шест голова и то у 47, 61, 63, 70, 78 и 83. минуту тако да је на семафору писало 11:0.

Посљедњи гол дјело је Јане Попадић. Након 90 минута ова утакмица завршена 12:0.

Након утакмице тренер Јелена Миловић је нагласила иако је висок резултат њена екипа ни у једном тренутку нема циљ да се неко понизи.

"Једноставно наше дјевојке на терену су толико доминантне да је немогуће реаговати и приступити утакмици другачије од онога што ми најбоље знамо. Резултат је показатељ да у овом моменту имамо добру екипу и неке екипе против нас немају шансе. Свака част на понашању екипи из Прњавора, а својој екипи честитам на сјајној игри и резултату. Јелена је искористила моменат који се указао након изласка Ранкићеве, Јурићеве и Маслаћеве и показала је своје квалитете головима које је дала", рекла је Миловићева.

У наредном колу Требињке гостују ЖФК "Слога" из Приједора.

Стадион у Полицама, 50 гледалаца. Главни судија: Вељко Новчић (Требиње): Помоћне судије: Ђорђе Крунић (Фоча) и Страхиња Вуковић (Требиње).

ЖФК "Леотар": А. Попадић, Беатовић (од 62. минута Ивеља), Маслаћ (од 46. минута Алексић), Филиповић (од 57. минута Тупањац), Јурић (од 46. минута Тодоровић), Ранкић (од 46. минута Бранковић), Ј. Попадић, Стокановић, Стевић, Благојевић, Панић. Тренер: Јелена Миловић.

ФК "Љубић": Аксентић (од 46. минута Ђукић), Милошевић, Змијанац, Радоњић, Ђукић, Малић (од 46. минута Петрић), Ракић, Благојевић, Шавија, Демоњић (од 46. минута Лукић), Миладић (од 46. минута Иванковић). Тренер: Предраг Шобот.