У 4. колу Прве лиге Републике Српске ЖФК "Борац" је у Бањалуци поражен од ЖФК "Леотар" 1:4 (1:1). Ово је четврта побједа Требињки, а овај пут поражена је екипа која је била прошлогодишњи премијерлигаш.

Повеле су гошће голом Уне Ранкић у 25. минуту. Једанаест минута касније домаћа екипа је изједначила голом Абдаковићеве на 1:1. Овај примљени гол је први првенствени у мрежи Требињки.

Са неријешеним резултатом 1:1 отишло се на одмор.

Током других 45 минута гледаоци су могли да виде још три гола и то у мрежи Бањалучанка. Ранкић је свој други гол дала у 67, а трећи у 88. минуту. Четврти гол за Леотар дала је Ј. Попадић у надокнади времена, тако да је коначан резултат 1:4.

Након четири кола Леотар има 12 бодова уз гол разлику 26:1.

У наредном колу Требињке гостују у Рогатици гдје их дочекује ЖФК "Младост".

ЖФК "Леотар": Калач, Беатовић, Маслаћ, Филиповић, Јурић, Ранкић (од 90. минута Бранковић), Ј. Попадић, Стокановић, Стевић, Благојевић (од 90. минута Тодоровић), Панић.