U 4. kolu Prve lige Republike Srpske ŽFK "Borac" je u Banjaluci poražen od ŽFK "Leotar" 1:4 (1:1). Ovo je četvrta pobjeda Trebinjki, a ovaj put poražena je ekipa koja je bila prošlogodišnji premijerligaš.

Povele su gošće golom Une Rankić u 25. minutu. Jedanaest minuta kasnije domaća ekipa je izjednačila golom Abdakovićeve na 1:1. Ovaj primljeni gol je prvi prvenstveni u mreži Trebinjki.

Sa neriješenim rezultatom 1:1 otišlo se na odmor.

Tokom drugih 45 minuta gledaoci su mogli da vide još tri gola i to u mreži Banjalučanka. Rankić je svoj drugi gol dala u 67, a treći u 88. minutu. Četvrti gol za Leotar dala je J. Popadić u nadoknadi vremena, tako da je konačan rezultat 1:4.

Nakon četiri kola Leotar ima 12 bodova uz gol razliku 26:1.

U narednom kolu Trebinjke gostuju u Rogatici gdje ih dočekuje ŽFK "Mladost".

ŽFK "Leotar": Kalač, Beatović, Maslać, Filipović, Jurić, Rankić (od 90. minuta Branković), J. Popadić, Stokanović, Stević, Blagojević (od 90. minuta Todorović), Panić.