U Sportskoj dvorani "Miloš Mrdić" završen je treći „Kup Trebinja“ za 2008. godišta i mlađe, a osvojio ga je MRK "Sloga GV/U" iz Gornjeg Vakufa.

Oni su u finalnoj utakmici bili bolji od RK "Zrinjski" iz Mostara 25:18 (10:8). Treće mjesto osvojio je RK "Partizan" iz Tivta koji je bio bolji od RK "Lovćen" iz Cetinja 17:16. Peto mjesto zauzeo je RK " Sutjeska" iz Nikšića, šesto RK "Zabjelo" iz Podgorice, sedmo RK "Leotar", a osmo RK "Velež" iz Mostara.

Ekipe su se prije borbe za plasman takmičile u grupama tako da su u grupi A bili „Leotar“, „Zrinjski“, “Zabjelo“ i „Partizan“ dok su u grupi B bili „Velež“, „Sutjeska“, „Lovćen“ i „Sloga“.

Tokom dva dana prikazan je lijep i kvalitetan rukomet sa mnogo lijepih akcija i poteza.

Za najboljeg golmana proglašen je Đani Avdibašić, a najbolji igrač je Petar Đandara (oba iz MRK "Sloga GV/U"), a najviše golova dao je Fran Buhač iz RK "Zrinjski".