Рукометаши Леотара вечерас су поражени од Слоге у Добоју резултатом 35:30, али је у Бањалуци поражена Слобода. Простом математиком, Леотар игра Европу као трећепласирана екипа на табели.

Ово је највећи успјех Леотара.

Из клуба најављују да ће у посљедњем колу, против Маглаја, организовати рукометни спектакл и велико слабље.

Повели су Требињци 0:1, али у деветом минуту било је 4:1. Разлику од три гола предности домаћин има све до 17. минута и тада гости смањују на гол заостатка 9:8 и та минимална разлика је све до 27. минута и резултата 14:14.

До одласка на одмор обје екипе дају по један гол и на одмор се одлази са резултатом 15:15.

Слога на почетку другог полувремена, у 37. минуту, долази до плус четири 20:16, али гости у 45. минуту смањују на два гола разлике 23:21. Домаћини додају гас и у 50. минуту је плус шест - 30:24. На крају утакмице на семафору је писало 35:30.

Најефикаснији у редовима побједника били су С. Станковић и Тулендић са по 9 голова, а за Леотар најефикаснији је био В. Станковић са 13, а Милојевић, Парежанин и Димитријевић дали су по 4 гола.

У посљедњем колу у Требиње долази РК "Маглај" из истоименог мјеста.

Стадион спортских игара. Судијски пар: Елвир Хасић и Аднан Нурић (оба из Грачанице). Делегат: Нермин Шаковић (Грачаница). Седмерци: Слога 6(4), а Леотар 6(5). Искључења: Слога 3x2, а Леотар 4x2.

РК "Слога": Богдановић, Благојевић, Стојановић, С.Станковић 9, Марковић, Тулендић 9, Б. Пештић, Н. Пештић 8, Симић, Н. Кнежевић 1, Милићевић 7, Маричић, Дејановић, Ристић, Ђурић, Бајовић. Тренер: Миљан Станић.

РК "Леотар": Савовић, Вераја, Аризановић, Нинковић, Милојевић 4, Парежанин 4, В: Станковић 13, Ратковић 2, Тодоров, Бабић, Уљаревић 3, Смајилбеговић, Димитријевић 4, М. Кнежевић. Тренер: Драгиша Кораћевић.