У 28. колу Премијер лиге БиХ РК "Леотар" је у Спортској дворани "Милош Мрдић" побиједио РК "Градачац" из истоименог града 27:20 (16:8).

По први пут на клупи требињског премијерлигаша утакмицу је самостално водио Драгиша Кораћевић. Новим тријумфом Леотар има 39 бодова и налази се на трећем мјесту на табели.

Гости су повели 0:1 и 1:2 - било је то у петом минуту. Након тога, домаћин је повео 3:2, а гости изједначили у деветом минуту на 3:3. Тада Леотар серијом 3:0 у 11. минуту има предност од 6:3. Гости дају један гол, а Леотар опет од 12. до 17. минута прави серију 5:0 тако да је у 17. минуту резултат 11:4.

До одласка на одмор, домаћини дају пет голова, а гости четири и са резултатом 16:8 одлази се на полувријеме.

У 34. минуту било је 17:8, а у 40. на семафору је писало 19:11. Леотар је у 55. минуту водио 25:17, а крајњи резултат био је 27:20.

У наредном колу Леотар гостује у Добоју гдје га дочекује РК "Слога".

Код домаћина су сви играчи добили прилику и лијепо је било видјети неке нове клинце на паркету и сви заслужују похвалу, а код гостију најефикаснији су били Голубовић и Демировић са по 5 голова.

Спортска дворана "Милош Мрдић". Судијски пар: Јован Бабић и Борислав Богданић (оба из Бањалуке). Делегат: Здравко Петковић (Љубушки). Искључења: Леотар 3x2, а Градачац 3x2. Седмерци: Леотар 5(4), а Градачац 5(3).

РК "Леотар": Савовић, Анђушић, Вераја, Аризановић 4, М. Нинковић, Милојевић 13, М. Парежанин 6, Станковић 1, Ратковић 1, Тодоров, Бабић 1, Уљаревић, А. Нинковић, А. Парежанин, Димитријевић 1, Кнежевић. Тренер: Драгиша Корачевић.

РК "Градачац": Хрњић 1, Ђулић, Хаџић, Халилковић, Омић, Демировић 5, Беговић, Сарајлић 2, Бристрић 3, Голубовић 5, Кустудић 4. Тренер: Славиша Игњић.