У 25. колу Премијер лиге у Живиницама РК "Коњух" је изгубио од РК "Леотара" 24:27 (10:12). Ово је пета гостујућа побједа Требињаца уз један реми, а Коњуху су нанијели други пораз на његовом паркету. Требињци сада имају 33 бода, 16 побједа и један неријешени резултат.

Повео је домаћин са 2:0, а гости су свој први гол дали у петом минуту. То је било и једино вођство домаћина јер су још дошли до изједначења три пута и ништа више. Гости су у 11. минуту имали вођствоод 3:5, а у 22. минуту 6:8. До одласка на полувријеме екипа Леотара је успјела да задржи два гола предности и са резултатом 10:12 отишло се на одмор.

Током другог полувремена домаћин је у 44. минуту изједначио на 16:16 да би гости мини серијом 0:3 поново дошли у предност од три гола 16:19 у 48. минуту. У 53. минуту било је плус три за госте 19:22, а у 55. минуту голом Милојевића, Требињци поново долазе до плус три 21:24. До краја утакмице екипа Дарка Таврића није дозволила изненађење и дошла је до заслужене побједе од 24:27.

Најефикаснији код домаћина били су Османхоџић са 6, те Хаџиавдић и Модрић са по 5 голова, а код гостију уз феноменалног голмана Кнежевића који је имао 16 одбрана најефикаснији су били Станковић и Димитријевић са 7 голова.

У наредном колу је херцеговачки дерби јер у Требиње долази екипа РК "Херцеговина" из Невесиња.

Судијски пар: Махир Чаушић (Маглај) и Амел Муратовић (Завидовићи). Делегат: Алија Хасић (Тузла). Искључења: Коњух 5x2, а Леотар 8x2. Седмерци: Коњух 1(1), а Леотар 5(5).

РК "Коњух": Мусић, Смајић 2, Хаџиавдић 5, А. Хаџић, Пејкушић 1, Модрић 5, Чабаравдић, М. Хаџић, Мемић, Клопић 2, Ћасуровић, Османхоџић 6, Џинић 1, Синановић, Селимовић 2, Камберовић. Тренер: Давор Кадић.

РК "Леотар": Савовић, Вераја, Аризановић 4, Нинковић, Милојевић 4, Парежанин 2, Станковић 7, Ратковић 2, Тодоров, Петровић, Уљаревић 1, Смајилбеговић, Димитријевић 7, Кнежевић. Тренер: Дарко Таврић.