У узвратној утакмици четвртфинала Купа БиХ у Вогошћи је домаћин РК "Вогошћа" поражен од РК "Леотара" 23:26 (11:15). Рукометаши Вогошће су захваљујући предности из прве утакмице остварили пласман у полуфинале најмасовнијег рукометног такмичења.

Требињци су се барем мало реванширали домаћинима за два пораза у четири дана и то у Премијер лиги 23:19 и у првој утакмици Купа у Требињу 29:25.

Повео је домаћин 1:0 и 2:1, али у седмом минуту било је 2:4, а у 11. минуту 3:7. У 20. минуту било је и плус шест - 4:10 да би у 25. минуту на семафору писало 9:13. На полувријеме се отишло са резултатом 11:15.

Током другог полувремена гости су у 34. минуту повели са 13:17, али у 38. минуту било је 18:18. Домаћин је у 47. минуту повео 21:20, али десет минута касније на семафору је писало 21:25. До краја утакмице домаћин је дао два, а гости један за коначан резултат 23:26.

Најефикаснији код домаћина био је Грујић са 8 голова, а код Леотара Парежанин и Станковић дали су по 6, а Ратковић, Смајилбеговић и Димитријевић по 3 гола.

Спортска дворана "Амел Бечковић". Судијски пар: Весна Балван и Татјана Праштало. Делегат: Владимир Јовић. Искључења: РК "Вогошћа" 4x2, а РК "Леотар" 2x2. Седмерци: Вогошћа 2(0), а Леотар 4(2).

РК "Вогошћа": Мутапчић, Кадрић, Зулфић, Омановић 1, Чордалија, Грујић 8, Трапара, Тахировић, Омбаша 3, Семић, Мемић 5, Шестан, Бурић 3, Бараковић, Исаковић 3, Џемиџић. Тренер: Сенад Скопљак.

РК "Леотар": Савовић, Вераја, Аризановић 1, Нинковић, Милојевић 2, Парежанин 6, Станковић 6, Ратковић 3, Тодоров, Петровић, Уљаревић 2, Смајилбеговић 3, Димитријевић 3, Кнежевић. Тренер: Дарко Таврић.