У 10. колу Прве лиге Републике Српске ЖРК "Леотар" је у Спортској дворани "Милош Мрдић" поражен од ЖРК "Борац 2" из Бањалуке 23:37 (8:18). Иако се знао побједник и није било резултатске неизвјесности, Требињке, које су биле ослабљене без првог голгетера екипе С. Којовић и М.Бујаковић и Шишић, пружиле су достојан отпор лидеру који је играо у пуном саставу.

Првих десетак минута утакмице протекло је у одмјеравању снага и Леотар је успијевао да одржи резултатски прикључак да би након тога Борац са четири везана поготка стекао значајну предност. На полувријеме се отишло са 8:18.

У другом полувремену домаћа екипа је промјеном напада и преласком на игру са два пивота успјела да успостави играчку равнотежу на терену и у 41. минути смањила је заостатак на 16:23. Леотар је до краја утакмице наставио да игра брзо и ангажовано након што се ослободио треме и превеликог респекта са којим је ушао у меч.

Коначна побједа Борца од високих 37:23 је у потпуности заслужена али је потребно истаћи да се обзиром на своју младост и неискуство Леотар нити једног тренутка није осрамотио чак шта више исказани труд и борбеност дјевојака публика је на крају утакмице наградила аплаузом.

Леотар заузима шесто мјесто са три бода и гол разликом 181:249. У наредном колу Лео је слободан.

ЖРК "Леотар: К. Којовић (8 одбрана), Зубац, ИИлић, Шупљеглав 1, М. Спаић 8, Бркан 1, Амбулија, И. Спаић (2 одбране), Мусић 3, К. Шпец (3 одбране), Ратковић 3, И. Бујаковић, Рачић 5, Вукоје 2. Тренери: Борис Вулетић, Здравко Комненовић.