У 19. колу Првенства БиХ КК "Леотар" је у Спортској дворани "Милош Мрдић" побиједио КК "Промо" из Доњег Вакуфа 89:60 (21:15, 26:20, 12:12, 30:13). Ово је десета побједа Требињаца који имају и девет пораза.

Почело је одлично са тројком Шакотића, али су гости у четвртом минуту повели са 5:7, а у петом минуту било је 11:7. Гости су у шестом минуту опет повели 11:12 и то је било посљедње њихово вођство. Прву четвртину домаћин је завршио са шест кошева предности 21:15.

Током других десет минута Леотар је полако повећавао предност и у 16. минуту било је 41:27, али се на полувријеме отишло са плус 12 - 47:35.

Трећа четвртина завршена је 12:12 и у посљедњих десет минута ушло се са резултатом 59:47. Домаћин је у четвртој четвртини имао и плус 31 у 37.минуту 84:53. На крају утакмице на семафору је писало 89:60.

Најефикаснији код побједника били су Шакотић са 22те Милановић и Аџић са 14 кошева, а код гостију једини двоцифрени био је Алкић са 14 кошева.

У наредном колу Леотар гостује КК "Слобода" у Тузли.

КК "Леотар": Милановић 14, Аџић 14, Шакотић 22, Албијанић 5, Анђушић 7, Миловић, Алексић, Милидраговић 3, Нинковић 5, Кошанин 11, Бојанић 8, Ђурасовић. Тренер: Марко Ичелић.

КК "Промо": Калић 9, Сертовић 9, Бајрамовић 8, Незирић 1, Кембел 4, Алкић 14, Чавак 3, Имамовић 3, Хаџиселимовић 9, Угарак. Тренер: Адмир Џихан.