U 18. kolu Prvenstva BiH u Mrkonjić Gradu je KK "Mladost" poražena od KK "Leotar" nakon produžetka 76:81 (dodatnih pet minuta 7:12), a u regularnom dijelu utakmice bilo je 69:69 (19:15, 7:20, 26:20, 17:14). Ovo je deveta pobjeda Trebinjaca koji sada imaju po devet pobjeda i poraza.

Poveo je domaćin 2:0, u petom minutu bilo je 11:5, a u sedmom 17:8. Prvih deset minuta završeno je sa plus četiri za domaćina 19:15.

Trebinjci su u 12. minutu došli do izjednačenja 20:20, a u 15. minutu bilo je 22:31. Do odlaska na odmor gosti su držali tu razliku tako da je rezultat nakon dvije četvrtine bio 26:35.

Tokom treće četvrtine domaćin polako sustiže goste i u posljednjih deset minuta ulazi se sa rezultatom 52:55. Domaćin u 36. minutu dolazi do plus dva 59:57, ali 100 sekundi do kraja gosti vode sa 64:67. Stanojević je 50 sekundi do kraja utakmice pri rezultatu 67:69 realizovao oba slobodna bacanja i na semaforu je pisalo 69:69.

Do kraja meča Leotar nije iskoristio dva napada, a domaćin jedan tako da je odigran produžetak. Tokom produžetka, gosti su bili bolji i sigurniji tako da su došli do pobjede od pet koševa razlike 76:81.

Kod domaćina najefikasniji je bio Stanojević sa 18 koševa, ali je Mulomerović imao dabl-dabl učinak od 12 koševa i 10 skokova, a kod gostiju Anđušić je dao 19, Košanin 15, Albijanić 12 i Ninković 10 koševa.

U narednom kolu u Trebinje dolazi KK " Promo " iz Donjeg Vakufa.

KK "Mladost": Stanojević 18, Moffe 4, Ilić 9, Abram 10, Mulomerović 12, Đ. Aleksić 5, Novković 12, Tomić, Marković, Arežina, Ćup 6, Jotić. Trener: Vladimir Radovanović.

KK "Leotar": Milanović 3, Adžić 3, Šakotić 2, Albijanić 12, Anđušić 19, Milović, V. Aleksić 7, Milidragović 8, Ninković 10, Košanin 15, Bojanić 2, Đurasović. Trener: Marko Ičelić.