У 18. колу Првенства БиХ у Мркоњић Граду је КК "Младост" поражена од КК "Леотар" након продужетка 76:81 (додатних пет минута 7:12), а у регуларном дијелу утакмице било је 69:69 (19:15, 7:20, 26:20, 17:14). Ово је девета побједа Требињаца који сада имају по девет побједа и пораза.

Повео је домаћин 2:0, у петом минуту било је 11:5, а у седмом 17:8. Првих десет минута завршено је са плус четири за домаћина 19:15.

Требињци су у 12. минуту дошли до изједначења 20:20, а у 15. минуту било је 22:31. До одласка на одмор гости су држали ту разлику тако да је резултат након двије четвртине био 26:35.

Током треће четвртине домаћин полако сустиже госте и у посљедњих десет минута улази се са резултатом 52:55. Домаћин у 36. минуту долази до плус два 59:57, али 100 секунди до краја гости воде са 64:67. Станојевић је 50 секунди до краја утакмице при резултату 67:69 реализовао оба слободна бацања и на семафору је писало 69:69.

До краја меча Леотар није искористио два напада, а домаћин један тако да је одигран продужетак. Током продужетка, гости су били бољи и сигурнији тако да су дошли до побједе од пет кошева разлике 76:81.

Код домаћина најефикаснији је био Станојевић са 18 кошева, али је Муломеровић имао дабл-дабл учинак од 12 кошева и 10 скокова, а код гостију Анђушић је дао 19, Кошанин 15, Албијанић 12 и Нинковић 10 кошева.

У наредном колу у Требиње долази КК " Промо " из Доњег Вакуфа.

КК "Младост": Станојевић 18, Моффе 4, Илић 9, Абрам 10, Муломеровић 12, Ђ. Алексић 5, Новковић 12, Томић, Марковић, Арежина, Ћуп 6, Јотић. Тренер: Владимир Радовановић.

КК "Леотар": Милановић 3, Аџић 3, Шакотић 2, Албијанић 12, Анђушић 19, Миловић, В. Алексић 7, Милидраговић 8, Нинковић 10, Кошанин 15, Бојанић 2, Ђурасовић. Тренер: Марко Ичелић.