U 21. kolu Premijer lige BiH u Bugojnu je RK "Iskra" izgubila od RK "Leotar" 21:22 (9:10). Ovo je 14 pobjeda Trebinjaca koji se nakon ove pobjede nalaze na trećem mjestu sa 29 bodova koliko ima i drugoplasirana Vogošća.

U osmom minutu bilo je 1:3, da bi u 20. minutu na semaforu pisalo 7:8. Na poluvrijeme se otišlo sa minimalnom prednošću gostiju 9:10.

U 43. minutu bilo je 13:13, a u 50. minutu domaćin je imao gol prednosti 19:18. Gosti su u 53. minutu golom Arizanovića poveli sa 19:20. Domaćin je poveo u 55. minutu 21:20, da bi šestim golom Stankovića u 56. minutu gosti izjednačili na 21:21.

Do kraja utakmice golman Savović je bio nesavladiv jer je odbranio zicer, sedmerac, a Leotar je golom Ninkovića na odličnu asistenciju Stankovića 50 sekundi do kraja utakmice poveo sa 21:22. Na kraju se ispostavilo da je ovo i konačan rezultat.

U narednom kolu u subotu u Trebinju gostuje prvoplasirana ekipa RK "Izviđač" iz Ljubuškog.

Sportska dvorana "Bugojno". Sudijski par: Žarko Hrstić i Ante Rašić. Delegat: Boris Šatordžija. Isključenja: Iskra 3x2, a Leotar 2x2. Sedmerci: Iskra 7(4), a Leotar 3(2).

MRK "Iskra": Halilobvić, Kondić 7, Janković 3, Ljutić 3, Pužić, Kežić, Stojanoski, Šišić, Letica, Huskić 1, Zukić, Todorović 4, Jelušić 3, Seferović, Marjanović, Perić. Trener: Emin Bajrić.

RK "Leotar": Savović, Arizanović 4, Ninković 2, Parežanin 4, Milojević 1, Stanković 7, Ratković 1, Todorov, Smajilbegović 3, Dimitrijević, Knežević, Uljarević, Mićević. Trener: Darko Tavrić.