У заосталом 8. колу Лиге младих РС/Херцег Босне, рукометашице „Леотара“ су на домаћем терену побиједиле ХЖРK „Груде“ из Груда, резултатом 20:17 (10:8).

Од самог старта требињске рукометашице су имале благу предност од једног до два гола. У 12. минуту резултат је био 9:4 за Леотар и на тренутак се чинило да ће се побједник видјети након првог полувремена.

Ипак, одличне Груданке успјеле су да се са три везана гола врате у игру те је на полувремену резултат био 10:8. Током другог полувремена играло се гол за гол, тако да је у 37. минуту семафор показивао 17:17.

Леова младост на крилима вјерне публике постиже три брза погодка и утакмицу завршава резултатом 20:17.

За Леотар су наступиле: Kојовић K 8 одбрана, Шупљеглав М, Грубачић А, Илић А 3 гола, Бујаковић И, Амбулија Л, Бујаковић М, Мусић Ј 2 гола, Рачић М 5 голова, Kојовић С 4 гола, Вукоје Н 4 гола, Спаић И, Бркан П 2 гола, Шпец K 2 одбране, Спаић М капитен.

Тренер Kомненовић Здравко.

У другој утакмици у категорији У -12, гостујућа екипа је на сличан начин у изједначеној игри током цијелог сусрета успјела да на самом крају оствари побједу од 2 гола разлике 13:15.