У 19. колу Премијер лиге БиХ РК "Леотар" је на свом паркету побиједио РК "Босна" из Високог 30:26 (20:11). Ово је 13 побједа требињских рукометаша и са 27 бодова и гол разликом 574:519 налазе се на другом мјесту.

Након 2:2 у трећем минуту домаћин је у 10. минуту дошао до вођства од 8:3. Леотар је у 23. минуту водио 12:9, али головима Димитријевића из седмерца (30 секунди до одласка на полувријеме) и у посљедњим секундима Нинковића - Леотар је ријешио првих 30 минута са девет голова разлике 20:11.

Током другог полувремена у 47. минуту на семафору је писало 26:17. До краја утакмице гости су направили серију 4:9 тако да је коначан исход вечерашње утакмице 30:26.

Најефикаснији код домаћина били су Милојевић са 7 и Парежанин са 6 голова, а код гостију Халибеговић који је дао 8 голова.

У наредном колу Требињци гостују у Грачаници гдје их дочекује истоимена екипа која се налази на петом мјесту са 24 бода.

Спортска дворана "Милош Мрдић". Судије: Огњен Даниловић (Бања Лука) и Себастијан Каран (Бања Лука). Делегат: Славен Томић (Љубушки). Искључења: Леотар 4x2, а Босна 2x2. Седмерци: Леотар 4(3), а Босна 4(2).

РК "Леотар": Савовић, Вераја 1, Аризановић 3, Нинковић 2, Милојевић 7, Парежанин 6, Станковић, Ратковић 1, Рацковић 2, Тодоров, Бабић 1, Уљаревић, Спаић, Смајилбеговић 1, Димитријевић 6, Кнежевић. Тренер: Дарко Таврић.

РК "Босна": Жига, Ахметаш, Чабаравдић 3, Вражалић 3, Халибеговић 8, Мимић 5, Каравдић, Бабић 4, Хрњић 3. Тренер: Самир Јамаковић.