У 17. колу Премијер лиге БиХ РК "Леотар" је у Спортској дворани "Милош Мрдић" побиједио РК "Какањ" 40:11 (22:6). Ово је 12 побједа Леотара и са 25 бодова налази се и даље на другом мјесту на табели.

Шта рећи о утакмици кад се већ на њеном почетку видјело са каквим је ростером дошао Какањ и само је било питање са којом ће се разликом завршити утакмица. На крају меча видјело се да је то побједа са највише голова разлике коју је остварио Леотар у Премијер лиги.

Леотар је повео 7:0, а први гол гости су постигли у 10. минуту и то га је дао голман Бегановић из свог простора преко цијелог терена, а у 15. минуту било је 12:2. На одмор се отишло са резултатом 22:6.

Током другог полувремена предност се повећавала, а у 55. минуту било је 38:10. Голеаду је завршио млади Марко Анђушић својим првим голом у Премијер лиги у посљедњој секунди за коначан резултат 40:11.

Лијепо је било видјети требињску младост на паркету, а сви играчи добили су своју шансу тако да је и млади голман Бердовић одбранио неколико шутева екипе из Какња.

У наредном колу Требињци гостују у Тузли гдје их дочекује РК "Слобода".

Спортска дворана "Милош Мрдић". Судијски пар: Андреј Колобарић и Данијел Кризановић (оба из Мостара). Делегат: Горан Сушић (Чапљина). Искључења: Леотар (3x2), а Какањ (1x2).

РК "Леотар": Савовић, Вераја 3, Аризановић 4, Нинковић 4, Парежанин 4, Станковић 2, Ратковић 2, Рацковић 3, Бердовић, Тодоров, Петровић 4, Бабић, Уљаревић 5, Анђушић 1, Смајилбеговић 8, Димитријевић, Кнежевић. Тренер: Дарко Таврић.

РК "Какањ": Сарач, Бркић, Бурић 1, Делић 6, Чобо, Бегановић 1, Алић, Челиковић, Неимарлија, Бочић 2, Гаши 1, Мушија, Захировић, Салкић, Алиефендић. Тренер: Денис Суљевић.