U petoj pripremnoj utakmici pred nastavak proljećnog dijela Premijer lige, u Nikšiću je FK "Sutjeska" pobijedila FK "Leotar" 3:0 (3:0).

Nakon povratka iz Antalije gdje su bili na pripremama Nikšićani, koji dijele prvo mjesto u prvenstvu Crne Gore sa FK "Budućnost" iz Podgorice, slavili su nad Trebinjcima koji su na devetom mjestu sa istim brojem bodova kao osmoplasirani FK "Tuzla Siti" i desetoplasirani FK "Sloga" iz Doboja.

Nakon četiri remija, Leotar je doživio i prvi poraz u pripremnim utakmicama. Sva tri gola viđena su u prvih 45. minuta. Mrežu gostiju načeo je Vuković u 14. minutu, a samo četiri minuta kasnije vođstvo je povećao Žižić. Treći gol djelo je Konrada u 38. minutu. Rezultatom 3:0 otišlo se na poluvrijeme, a to je bio i konačan rezultat.

Naredne subote Leotar gostuje u Sarajevu gdje ga dočekuje FK "Željezničar" u osmini finala Kupa BiH.

FK "Leotar": Puletić, Georgiev, Đajić, Uzelac, Čubrilo, Prusina, Cmiljanović, Milaković, Čavić, Šipovac, Handžić.