У петој припремној утакмици пред наставак прољећног дијела Премијер лиге, у Никшићу је ФК "Сутјеска" побиједила ФК "Леотар" 3:0 (3:0).

Након повратка из Анталије гдје су били на припремама Никшићани, који дијеле прво мјесто у првенству Црне Горе са ФК "Будућност" из Подгорице, славили су над Требињцима који су на деветом мјесту са истим бројем бодова као осмопласирани ФК "Тузла Сити" и десетопласирани ФК "Слога" из Добоја.

Након четири ремија, Леотар је доживио и први пораз у припремним утакмицама. Сва три гола виђена су у првих 45. минута. Мрежу гостију начео је Вуковић у 14. минуту, а само четири минута касније вођство је повећао Жижић. Трећи гол дјело је Конрада у 38. минуту. Резултатом 3:0 отишло се на полувријеме, а то је био и коначан резултат.

Наредне суботе Леотар гостује у Сарајеву гдје га дочекује ФК "Жељезничар" у осмини финала Купа БиХ.

ФК "Леотар": Пулетић, Георгиев, Ђајић, Узелац, Чубрило, Прусина, Цмиљановић, Милаковић, Чавић, Шиповац, Ханџић.